Kurumsal

ArastaPark Hakkında

Hakkında

Arasta Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile İzmit’in gözde yerleşim yeri Yahya Kaptan’da yeni bir çekim merkezi olmayı başardı. İlsa Beton Yapı Elemanları tarafından inşa edilen Arasta Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Alışverişin, Eğlencenin ve Kültürel aktiviteleri bir arada sunarak kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışının getirdiği yüksek standartla, sadece alışveriş değil, bir ‘yaşam merkezi’ olarak da hizmet sunmaktadır.

Yatırım İmkanları

Kocaeli’ nin en gözde yerleşim alanlarından Yahya Kaptan içinde, şehir merkezine 5 km, E6 (otoban) girişine 900 metre, D 100 karayoluna 300 metre mesafede bulunan Arasta park Alışveriş ve Yaşam Merkezi hitap etmiş olduğu lokasyonu ile birlikte markalara en iyi yatırım imkanını sunmaktadır. Ziyaretçiden çok, müdavim alışveriş müşterisini ağırlayan Arasta park Alışveriş ve Yaşam merkezi ulaşım kolaylığı, rahat trafiği, açık ve kapalı otopark alanları ile markaların gücüne güç katıyor.

Sosyal Sorumluluk

Alışverişten öte ve Yaşam merkezi olan Arastapark toplumun sorunlarına da duyarsız kalamıyor. Toplumsal fayda sağlamak için yaptığı bazı projelerde kadınları, bazı projelerde çocukları odağına alarak Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği yapmaktadır.

54

Mağaza

13

Restoran

64984

Toplam m2

25000

Günlük Ziyaretçi

İlsa Beton Yapı Elemanları İnşaat Haf. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Solaklar Sapağı, Emre Sok. No :17 Yeşilova, İzmit, Kocaeli
Bingöl V.D. 4730035079
Vaad edilen ve ödenen sermaye : 1.000.000.000 TL
Markalar

Kocaeli'nin en elit markaları ArastaPark'ta.

logo
logo
logo
logo
logo