Alaçatı Muhallebicisi

Ege’nin Lezzet Rüzgarı Alaçatı Muhallebicisi tam gün hizmet veren bir sosyalleşme ve zaman geçirme mekanıdır. Öncelikli işimiz misafirlerimizin keyifli vakit geçirmeleri için, Ege’nin kendine özgü lezzetlerini sunmak, Alaçatı’nın kendine özgü mimarisinden esinlenilerek oluşturalan restoranlarında kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak ve konukseverliğimizle insanları ağırlamaktır.


Happy Moon's

Her türlü damak zevkini düşünerek özel sos ve baharatlarıyla harmanlanmış menülerini profesyonel bir ekip eşliğinde hazırlayan Happy Moon’s; Meksika, Texas ve Italyan mutfaklarının en özel en keyifli örneklerini, eşsiz tatlılarını, benzersiz kahvaltı tabağını, sağlıklı menülerini kocaman mutluluklar sloganıyla birleştirip misafirlerine sunuyor. Siz misafirlerimiz sayesinde kulaktan kulağa yayılan 17 yıllık tecrübemizle, daha özel hissedeceğiniz lezzetler yaratabilmenin misyonunu taşımaya ve beraberinde yeni başarı hikayeleri yazmayı hedefleyerek büyümeye üretmeye devam ediyoruz.


Starbucks

Her gün işe şu iki şeyin hayaliyle gideriz: arkadaşlarımızla mükemmel kahveyi paylaşmak ve dünyanın biraz daha güzelleşmesine katkıda bulunmak. Bu, 1971 yılında ilk Starbucks açıldığında geçerliydi ve bugün de hala geçerliliğini koruyor. Mağazalarımız kahve severler için her yerde uğrak noktası haline geldi. Misafirlerimiz Starbucks'ı tercih ediyorlar çünkü samimi hizmet, sıcak bir atmosfer ve her zaman ustalıkla kavrulmuş ve kıvamında hazırlanmış bir fincan kahveye güvenebileceklerini biliyorlar.


Mado

Dondurma dünyada kendi kültürünü yaratırken, Türkiye’deki temsilcisi Mado da başka hiçbir dondurmada kullanılmayan dövme ustalığının verdiği koyu kıvam, K.Maraş’ın zengin coğrafyasında beslenen keçilerin sütü ve bölgedeki yabani orkidenin kökünden elde edilen sahlebin verdiği tat, gerçek dondurmanın tadını, Mado’yu yarattı. Türkiye’de dondurmanın adı, Mado oldu.


Kahve Dünyası

2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtığımız ilk mağazamızla yakaladığımız büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 32 şehrine ulaştık. 2011 yılında Londra Piccadilly Circus’ta açtığımız ilk yurt dışı mağazamıza gördüğümüz ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerimize de hız verdik. Bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerimizin beğeni ve taleplerinden aldığımız güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 160 mağaza ile toplam 350’den fazla noktada müşterilerimizle buluşuyoruz.


Pure Black

Kafe değil kahve dükkanı olmak ana fikriyle çıktığımız bu yolda, sabah uyandırma kahvenize, öğlen yemek sonrası muhabbet kahvenize, akşamüstü arkadaşlarla içilen keyif kahvenize talip olduk. Türkiye'de kaliteli kahvenin adının 3. nesil kahvecilik olarak algılandığı bir dönemde, biz 3. nesil kahveci değiliz. Ancak hızlı tüketim kahvecisi de değiliz. Yani alıştığımız damak tadından çok uzaklara gitmeden, kaliteli kahve çekirdeklerinden bizim için hazırlanan keyifli blendlerle veriyoruz hizmetimizi. Kimyasal yok, kötü ya da beklemiş malzeme yok. Yani kahveden, gerçek kahve tadı almanızı istiyoruz :-)


Boston D&D Cafe

Nasıl yiyeceğin, kaç kişi ile yiyeceğin sana kalmış, Sütlü, bitter, beyaz, karamel ve ruby çikolatalarımızı lezzetli ürünlerimiz ile deneyebilirsiniz.


The Hunger

Farkında olmayanlar için anlık, farkında olanlar için kalıcı bir etki yaratmak için çıktığımız bu yolda, Hunger ailesi olarak sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek adına buradayız.