Alaçatı Muhallebicisi

Ege’nin Lezzet Rüzgarı Alaçatı Muhallebicisi tam gün hizmet veren bir sosyalleşme ve zaman geçirme mekanıdır. Öncelikli işimiz misafirlerimizin keyifli vakit geçirmeleri için, Ege’nin kendine özgü lezzetlerini sunmak, Alaçatı’nın kendine özgü mimarisinden esinlenilerek oluşturalan restoranlarında kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak ve konukseverliğimizle insanları ağırlamaktır.


Happy Moon's

Her türlü damak zevkini düşünerek özel sos ve baharatlarıyla harmanlanmış menülerini profesyonel bir ekip eşliğinde hazırlayan Happy Moon’s; Meksika, Texas ve Italyan mutfaklarının en özel en keyifli örneklerini, eşsiz tatlılarını, benzersiz kahvaltı tabağını, sağlıklı menülerini kocaman mutluluklar sloganıyla birleştirip misafirlerine sunuyor. Siz misafirlerimiz sayesinde kulaktan kulağa yayılan 17 yıllık tecrübemizle, daha özel hissedeceğiniz lezzetler yaratabilmenin misyonunu taşımaya ve beraberinde yeni başarı hikayeleri yazmayı hedefleyerek büyümeye üretmeye devam ediyoruz.


Starbucks

Her gün işe şu iki şeyin hayaliyle gideriz: arkadaşlarımızla mükemmel kahveyi paylaşmak ve dünyanın biraz daha güzelleşmesine katkıda bulunmak. Bu, 1971 yılında ilk Starbucks açıldığında geçerliydi ve bugün de hala geçerliliğini koruyor. Mağazalarımız kahve severler için her yerde uğrak noktası haline geldi. Misafirlerimiz Starbucks'ı tercih ediyorlar çünkü samimi hizmet, sıcak bir atmosfer ve her zaman ustalıkla kavrulmuş ve kıvamında hazırlanmış bir fincan kahveye güvenebileceklerini biliyorlar.


Mado

Dondurma dünyada kendi kültürünü yaratırken, Türkiye’deki temsilcisi Mado da başka hiçbir dondurmada kullanılmayan dövme ustalığının verdiği koyu kıvam, K.Maraş’ın zengin coğrafyasında beslenen keçilerin sütü ve bölgedeki yabani orkidenin kökünden elde edilen sahlebin verdiği tat, gerçek dondurmanın tadını, Mado’yu yarattı. Türkiye’de dondurmanın adı, Mado oldu.


Kahve Dünyası

2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtığımız ilk mağazamızla yakaladığımız büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 32 şehrine ulaştık. 2011 yılında Londra Piccadilly Circus’ta açtığımız ilk yurt dışı mağazamıza gördüğümüz ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerimize de hız verdik. Bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerimizin beğeni ve taleplerinden aldığımız güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 160 mağaza ile toplam 350’den fazla noktada müşterilerimizle buluşuyoruz.


Özsüt

İzmirliler, 1938 yılında, İzmir Kemeraltı'ndaki dükkanda Sefer Usta'nın enfes yoğurt ve kaymakları ile tanıştılar. Başlattığı tatlı serüveni ile İzmir'in alamet-i farikalarından biri olan Özsüt Muhallebicisi, 1980 yılına gelindiğinde Özsüt ustalarının da ortaklığıyla büyümeye başladı. İlk şubesi, İzmir Alsancak'ta açılan Özsüt, 1996 yılında 6 farklı şubede müşterilerini ağırlamaya devam etti. 2002 yılında şube sayısını 50'ye çıkarmayı başaran marka, 2014 yılında Infinity Invest Holding’in satın almasıyla yoluna yeni bir kimlik ve bakış açısıyla devam eden Özsüt, 2014 yılının Mayıs ayında Azerbaycan'ın Bakü şehrindeki şubesini açtı.


Pure Black

Kafe değil kahve dükkanı olmak ana fikriyle çıktığımız bu yolda, sabah uyandırma kahvenize, öğlen yemek sonrası muhabbet kahvenize, akşamüstü arkadaşlarla içilen keyif kahvenize talip olduk. Türkiye'de kaliteli kahvenin adının 3. nesil kahvecilik olarak algılandığı bir dönemde, biz 3. nesil kahveci değiliz. Ancak hızlı tüketim kahvecisi de değiliz. Yani alıştığımız damak tadından çok uzaklara gitmeden, kaliteli kahve çekirdeklerinden bizim için hazırlanan keyifli blendlerle veriyoruz hizmetimizi. Kimyasal yok, kötü ya da beklemiş malzeme yok. Yani kahveden, gerçek kahve tadı almanızı istiyoruz :-)


Smog Nargile KafeLokmajuu

Geleneksel lezzetimiz lokma ile dünyanın en kaliteli Belçika çikolatalarını birleştirdik. Özel reçetemiz ile hamurumuzu hazırlayıp pişirdik, içini Bavyera kreması-çikolata, üstünü Belçika çikolataları, meyveler ve topikler ile süsledik. LOKMAJUU olarak Bir çok seçenek ile herkesin damak tadına ve zevkine hitap etmeyi başardık. Tayland’dan ülkemize tava dondurmasını getirerek, Organik, fresh, katkısız dondurmamızı gözlerinizin önünde istediğiniz meyveler ile karıştırıp zevkinize göre süsleyerek unutulmaz bir tad oluşturduk. Kahve ve çayınızı içerken de sizi unutmadık, bardaklarınızı kek haline getirip bir yudum kahve bir ısırık kek dedik..


Ramazan Bingöl

İzmit Arastapark avm içerisinde bulunan Ramazan Bingöl Köfte&Steak Şubemizde Türk ve dünya mutfağının sevilen lezzetleriyle misafirlerine keyifli anlar yaşatan “Ramazan Bingöl Köfte Steak, yaz ve kış günlerinde sizi içine hapsediyor. Eski İstanbul dokusunu özleyenler için, günümüze uyarlanan hem şık hem rüstik dokusu, zenginleştirmiş ve daha nice detayları ile alışılagelmişin dışında bir mekân. Güne başlarken, kısa bir öğle molasında veya yoğun bir iş sonrasında sevdikleriniz ile geçireceğiniz anlara keyifle eşlik eden en güzel müziklerin, damaklarda eşsiz tatlar bırakan benzersiz lezzetlerin, unutulmaz ve eğlenceli anların buluşma noktası “Ramazan Bingöl Köfte & Steak “ son zamanların en iddialı adresi.